У Луцьку з’являться автоматизовані паркінги

Сьогодні розпочалась процедура проведення громадських слухань Генерального плану забудови міста Луцька, − інформує інтернет-видання «Волинська правда».

На слуханнях всім охочим роздавалися анкети для збору зауважень та побажань до вже розробленого Генплану. Під час своєї доповіді директор департаменту містобудування Луцької міської ради Георгій Шевчук повідомив присутнім, що з відповідним документом вже ознайомлені і контролюючі служби. За словами пана Шевчука, після сьогоднішніх громадських обговорень їх другий етап пройде 28 травня за участю фахівців Українського науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто». І вже після того, як будуть погоджені межі відведеної для розширеної території обласного центру землі прилеглих сіл за відповідними рішення сільрад, проект Генплану буде затверджуватись обласною радою і в кінцевому результаті Верховною Радою України.

«Ми маємо затвердити Генеральний план у найкоротший термін, тому попросив би всі зацікавлені сторони подавати свої зауваження у конструктивній формі», − звернувся пан Шевчук.

Під час сьогоднішніх громадських обговорень присутні учасники, а це громадські діячі, журналісти, чиновники, бізнесмени цікавились питаннями збереження та розширення зелених зон міста, облаштування місць для паркінгів авто, проведення транспортного сполучення між залізничним та автовокзалом, перенесення території оптових ринків, а також облаштування центральної частин обласного центру.

Зокрема, виконавчий директора регіонального Союзу промисловців та підприємців у Волинській області Юрій Анцух поцікавився, яким чином Генпланом визначається питання облаштування прибережної смуги річки Сапалаївка і приведення водного об’єкта до потреб відпочинку громади. Також пан Анцух підняв питання відведення земельних ділянок для облаштування багатоярусних паркінгів для авто. Адже наразі, за словами Георгія Шевчука, на 1000 лучан припадає 400 авто, і з кожним роком ця цифра зростає. «Наразі у Луцьку існує більше 10 тисяч гаражних кооперативі, які займають значну частину загальної площі міста, то ж доречним було використати досвід Німеччини з встановлення багатоярусних автоматизованих місць для парковок», − пояснює директор департаменту містобудування Луцькради.

А голова ГО «Волинська асоціація перевізників таксі» Сергій Романчук акцентував увагу луцьких владців на визначенні у Генплані схеми платних парковок для перевізників, кошти з яких поповнювали бюджет міста. Також пан Романчук нар ікнув на відсутність транспортного сполучення між Залізничним та Автовокзалом, адже за його словами таксити не мають змоги не тільки де паркуватися, але і нормально проїхати, через скупчення транспорту торгівців ринку в районі «Варшавки».

Щодо облаштування оптових ринків у місті, то, як зазначив Георгій Шевчук, вони мають бути перенесені на окраїни Луцька. Виступаючі на слуханнях висловили пропозицію заборонити на проспекті Волі взагалі розташовувати банківські установи, відновивши роботу продуктових магазинів.

Довідка «ВП»:

Генеральний план міста Луцька – комплексний документ, який визначає стратегію розвитку міста на наступні 25 років. В ньому враховані демографічний прогноз, прогноз розвитку містобудівної бази, стратегічні напрями територіально-планувального розвитку міста, зовнішні виробничо-економічні, соціальні зв’язки, напрями і масштаби розвитку інженерної, транспортної і соціальної інфраструктури. Попередній Генплан Луцька, прийнятий у 1978 році. Проект нового Генерального плану міста Луцька розроблено Українським науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто». Робота ведеться з 2006 року. Загальна вартість проектних робіт – 1,5 мільйона гривень.

 

Источник: Волинська правда

 

Назад

Автоматические парковочные системы, многоярусные парковочные системы, многоярусные паркинги, установка автоматических парковок, многоярусные автопаркинги, автоматизированные паркинги, карусельные парковки, гидравлические подъемники автомобильные, карусельные автоматические парковки, механизированные паркинги, многоуровневая парковка, перехватывающие парковки, автоматические Парковки для Евро 2012, механический паркинг, компактный паркинг, кассетные паркинги, лифтовые паркинги, многоуровневые автоматические паркинги, модульные парковки, мульти паркинг.