Київ навчиться у Москви будувати гаражі-стоянки

"Киевтранспарксервіс" і Дирекція гаражного будівництва Москви домовилися підготувати проект угоди про співпрацю у сфері будівництва гаражів-стоянок.

Про це стало відомо в ході робочої зустрічі, присвяченої проблемам будівництва гаражів-стоянок в крупному мегаполісі, яка відбулася в штаб-квартирі будкомплексу Москви.

Як повідомляє Ліга з посиланням на Комплекс містобудівної політики і будівництва міста Москви, під час робочого візиту київська делегація, очолювана директором КП "Киевтранспарксервіс" Оленою Поліщук, відвідала будівельні майданчики об'єктів гаражного призначення, "Народний гараж, що зводяться за програмою".

Керівник департаменту дорожно-мостового і інженерного будівництва Москви Олександр Льовченко і начальник управління гаражного будівництва і освоєння підземного простору ДДМС Віталій Крючков розповіли про реалізацію в Москві проектів по зведенню паркінгів, а також про реалізацію програми "Народний гараж".

Поліщук відзначила, що "в адміністрації української столиці уважно стежать за розвитком Москви. В даному випадку нашого мера привернула саме ця програма, оскільки проблема парковок гостро стоїть і в Києві".

Програма "Народний гараж" стартувала в Москві в середині червня поточного року. Згідно концепції, за рахунок громадян в 2009 році планується звести 198 гаражних комплексів, що дасть Москві 71,4 тисячі нових машино-місць. Надалі планується збільшити показник до 165 - 170 тисяч машино-місць в рік.

Офіційна планка вартості одного боксу, який передається в особисту власність покупця - 350 тисяч рублів ($11 тис. - Ред.)

Источник: http:/stolitsa.glavred.info/

 

Назад

Автоматические парковочные системы, многоярусные парковочные системы, многоярусные паркинги, установка автоматических парковок, многоярусные автопаркинги, автоматизированные паркинги, карусельные парковки, гидравлические подъемники автомобильные, карусельные автоматические парковки, механизированные паркинги, многоуровневая парковка, перехватывающие парковки, автоматические Парковки для Евро 2012, механический паркинг, компактный паркинг, кассетные паркинги, лифтовые паркинги, многоуровневые автоматические паркинги, модульные парковки, мульти паркинг.