У кожному районі Києва буде по 2 паркінги

Київська міська державна адміністрація вирішила побудувати по 2 багатоповерхових паркінги в кожному районі столиці в 2009-2012 роках.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА, повідомляють "Українські новини".

Згідно з розпорядженням,  Головне управління транспорту разом з Головним управлінням земельних ресурсів до 20 травня повинні визначити перелік земельних ділянок для будівництва паркінгів.

До 1 червня ці управління повинні відробити пропозиції з залучення інвесторів до проектування й будівництва.

Також міська адміністрація визнала таким, що втратив чинність, своє розпорядження від 4 серпня 2005 року, що передбачає будівництво по 2 багатоповерхових паркінги в кожному районі в 2005-2006 роках.

Як відомо, у серпні 2005 року Київська адміністрація вирішила побудувати по 2 багатоповерхових паркінги в кожному районі в 2005-2006 роках.

У травні 2008 року адміністрація вибрала інвесторів будівництва 4-х підземних паркінгів: під проїзною частиною вулиці Терещенківської, під площею Лесі Українки, під вулицею Хмельницького (від Хрещатика до Пушкінської) та під Спортивною площею.

У липні 2008 року КМДА вирішила залучити інвесторів до будівництва 3-х підземних й 2-х підземно-наземних паркінгів у центрі Києва.

Источник: Українська правда

 

Назад

Автоматические парковочные системы, многоярусные парковочные системы, многоярусные паркинги, установка автоматических парковок, многоярусные автопаркинги, автоматизированные паркинги, карусельные парковки, гидравлические подъемники автомобильные, карусельные автоматические парковки, механизированные паркинги, многоуровневая парковка, перехватывающие парковки, автоматические Парковки для Евро 2012, механический паркинг, компактный паркинг, кассетные паркинги, лифтовые паркинги, многоуровневые автоматические паркинги, модульные парковки, мульти паркинг.